Firma Słoneczny Dom od 2002 roku zajmuje się kompleksową obsługą zarówno nieruchomości budynkowych jak i terenów zewnętrznych.

Doświadczenie zdobyte przez okres funkcjonowania naszej firmy w zakresie obsługi eksploatacyjnej obiektów, a także w procesie zarządzania nieruchomościami - potwierdzone zdobytym doświadczeniem zawodowym, pozwala nam z całą odpowiedzialnością na zaproponowanie Państwu zakresu świadczonych przez nas usług.

Słoneczny Dom proponuje Państwu profesjonalną obsługę gwarantowaną kwalifikacjami zatrudnionych w naszej Firmie zarządców nieruchomości.

Na kadrę naszej firmy składają się wysokiej klasy specjaliści wszystkich dziedzin i branż niezbędnych do realizacji procesu związanego z zarządzaniem nieruchomościami, a w szczególności ekonomiści, inżynierowie budownictwa, prawnicy. O zarządzane przez nas nieruchomości dbamy jak o własne dobro, podejmując wszelkiego rodzaju działania podnoszące bezpośrednio jakość zamieszkiwania jak również wpływające w dłuższym okresie czasu jakim jest cały proces związany z zarządzaniem nieruchomościami - na podniesienie wartości nieruchomości.

Podejmujemy wszelkie działania związane z integracją społeczności zamieszkującej zarządzane przez nas nieruchomości - inicjując jednocześnie procesy związane z wyposażeniem obiektów w bogatą infrastrukturę, która niejednokrotnie nie została zapewniona przez Inwestorów osiedli jak: wykonanie ogrodzeń terenu nieruchomości, budowa placów zabaw i terenów rekreacji.

Naszym zadaniem jest uzyskanie zaufania klientów i spełnienie ich wymagań i oczekiwań.

 

Dodatkowe argumenty za wyborem do współpracy naszej firmy:

  • Specjalizujemy się w dochodzeniu roszczeń wobec Inwestorów (z tytułu koniecznych napraw gwarancyjnych)
  • Do dyspozycji naszych klientów jest zatrudniony na etacie Radca Prawny
  • O zarządzane przez nas nieruchomości dbamy jak o własne dobro, podejmując wszelkiego rodzaju działania podnoszące bezpośrednio jakość zamieszkiwania jak również wpływające w dłuższym okresie czasu jakim jest cały proces związany z zarządzaniem nieruchomości - na podniesienie wartości nieruchomości
  • Rozumiemy potrzeby i oczekiwania właścicieli lokali
  • Posiadamy w gronie współpracowników wysokiej klasy specjalistów z różnych dziedzin
  • Podejmujemy wszelkie działania związane z integracją społeczności zamieszkującej zarządzane przez nas nieruchomości - inicjując jednocześnie procesy związane z wyposażeniem obiektów w bogatą infrastrukturę, która niejednokrotnie nie została zapewniona przez Inwestorów osiedli jak: - wykonanie ogrodzeń terenu nieruchomości - budowa placów zabaw i terenów rekreacji
  • Naszym nadrzędnym zadaniem jest uzyskanie zaufania klientów i spełnienie Ich oczekiwań i wymagań

Na uwagę zasługuje również fakt, iż większość zarządzanych przez nas nieruchomości zlokalizowana jest na terenie Tarchomina i Nowodworów lub pobliskiego Bródna.

Fakt ten wpływa niewątpliwie na bezpośredni czas reakcji w przypadku jakichkolwiek zagrożeń awarii czy realizacji prac związanych z zapobieganiem skutkom awarii. Również większość składu osobowego naszej kadry zawodowej swoje centrum życiowe umiejscowiło na terenie Tarchomina.

Jesteśmy tak jak i Państwo mieszkańcami nowych osiedli i znamy doskonale skalę i wagę problemów z jakimi pozostawiani są właściciele z chwilą zakupu mieszkań - choćby u wiodących na rynku firm deweloperskich.

Jesteśmy gotowi spotkać się z Państwem w celu prezentacji w sposób bardziej szczegółowy zakresu świadczonych przez nas usług. Jeśli obdarzą nas Państwo swoim zaufaniem zapewniamy, że uczynimy wszystko, aby nasza współpraca przyniosła nam wspólnie wiele satysfakcji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Łączę wyrazy szacunku 
Prezes Zarządu 
mgr Małgorzata Ziółkowska

Kontynuując przeglądanie tej witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie.